Banner

Banner

Titulli Remi - Gur e dru
Ndëgjuar 58,666
Shkarkuar 42
Pëlqyer 105
Publikuar 27/01/2012

Loading...
Informatat e këngës
PROGRAM FESTIV:⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️GEZUAR 2019 - Kauboj Xhema - "Kauboj Xhemen per vit te ri e zu sherri ne Arabi - (21st Aniverssary)"
https://www.youtube.com/watch?v=hs3PzAFPuck --~--
www.remijakupi.com
Fans: www.facebook.com/RemziJakupiRemi
twit me at: www.twitter.com/RemiJakupi
www.myspace.com/remikosova
http://sq.wikipedia.org/wiki/Remzi_Jakupi_Remi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store