Banner

Banner

Titulli Kastro Zizo - Eja me ne
Ndëgjuar 234,068
Shkarkuar 536
Pëlqyer 1,208
Publikuar 15/04/2015

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Video by MAX Production

Music: Gramoz Kozeli
Lyrics: Kastro Zizo
Arrangement: De Vox
Styling: Niko Komani

Lyrics:
O zemra vogel m'iku jeta me dhurata,
mi kerkon dhe nuk ke turp çokollata,
me ke futur ne belara, ne kredira,
e si do dal jo nuk e di e veshtira,


Luleshtrydhe me shampanja mi kerkon ti,
me leke borxh neper clube fantazon ti,
var turinjt ti kur nuk kemi leke te xhepi,
me mire pa ty jo jo u shtua inati,


Hey ju mamita, a u rrita,
kush e bo nejen, nga kush une u rrita?!
a e gjeta nga kush une u shita,
a po thua valle qe kam une merita?!...


Ref:
Eja me ne, budallaqe e vogel eja ti je
eja thuam perse valle ti me ke,
apo don ti qe te jem une per ne,
apo don a s'don ti?!

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store