Banner

Banner

Titulli Arta Bajrami - Kerozina
Ndëgjuar 187,856
Shkarkuar 77
Pëlqyer 568
Publikuar 09/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
Tel: 0038349232222
Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement.
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm
Instagram: @eurolindi_music
Video : Mproduction
Komponimi & Orkestrim - Don Arbas
Inqizimi ,Miksimi & Masteringu -Don Arbas
Tex- Ghulo
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store