Banner

Banner

Titulli Aida Doci - Me Kast
Ndëgjuar 190,371
Shkarkuar 8,032
Pëlqyer 1,737
Publikuar 25/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Remake i kenges: Gili - Me kast
https://youtu.be/VvgYPUWp6q8
Melody & Lyrics: Ilir Berani
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store