Banner

Banner

Titulli NiiL B - Nili
Ndëgjuar 154,349
Shkarkuar 292
Pëlqyer 2,035
Publikuar 02/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
NiiLB - Nili (Official Video)

Official Instagram : @niilb

Official FanPage : www.facebook.com/NiiLB/

Prod by : Floriant Salihu (@floriant.salihu)

Lyrics : NiiL B

Video : FlowProduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store