Banner

Banner

Titulli B Genius ft. Lyric Master - Era
Ndëgjuar 280,304
Shkarkuar 2,093
Pëlqyer 2,783
Publikuar 21/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
Follow BGenius on...
FB: https://smarturl.it/BgeniusFB
INSTAGRAM - https://www.instagram.com/bgenius_
Subscribe: https://smarturl.it/BgeniusSub
https://www.instagram.com/lyricmasteroff/
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Produced by: Lyric Master
Lyrics: B Genius & Lyric Master
Rec/mix/master: HD Studio


© & ℗ BGenius & Onair Media. All Rights Reserved
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store