Banner

Banner

Titulli Tingulli 3nt - Asniher
Ndëgjuar 981,345
Shkarkuar 819
Pëlqyer 2,978
Publikuar 02/01/2011

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store