Banner

Banner

Titulli Xhavit Avdyli - Lindi Simpatia
Ndëgjuar 2,019
Shkarkuar 39
Pëlqyer 4
Publikuar 27/02/2017

Loading...
Informatat e këngës
Këngë nga Albumi "LIVE 2011"

Official Fan Page: https://www.facebook.com/xhavitavdyli
Official Instagram: https://www.instagram.com/xhavitavdyli_official/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store