Banner

Banner

Titulli EdonaLlalloshi-Per ty po flas
Ndëgjuar 797,321
Shkarkuar 426
Pëlqyer 2,337
Publikuar 02/12/2012

Informatat e këngës
Edona Llalloshi & Miloti - Per ty po flas -

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store