Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili - Shkurt dhe Shqip
Ndëgjuar 907,766
Shkarkuar 123
Pëlqyer 1,253
Publikuar 27/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
Listen : http://hyperurl.co/tpk13l
FACEBOOK : https://www.facebook.com/shkumbinismailiOfficial
INSTAGRAM https://www.instagram.com/shkumbinismaili1

Music & Lyrics : Shkumbin Ismaili
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store