Banner

Banner

Titulli Explode - FUCK U TO (Outro)
Ndëgjuar 1,665
Shkarkuar 432
Pëlqyer 15
Publikuar 11/03/2012

Loading...
Informatat e këngës
EXPLODE MIXTAPE VOL.1 'ME LETRA QEL' 2012 tekstin lexo posht

http://www.youtube.com/watch?v=hNp33JVdS5I - Thojn
kliko mbi link ndegjo kengen e re

Artist - Explode
Lyrics - Explode

Mix / master - www.sopirecords.com

Facebook Official Page - http://www.facebook.com/Qerazexplode
Follow Me On Twitter - https://twitter.com/#!/Qerazofficial
Like: my FanPage - http://www.facebook.com/vullkano
Mixtape Download Link - http://sopirecords.com/web/mixtape/


--------------------------------------------------------
REFREN
FUCK YOU..
TOKEN TA DRIDHUM SAHER VIM
MOS U BO KISHE SPE DIN
SE BOLL MIR JE KA NA NIN

FUCK YOU..
NJO SIKUR UNE KURR NUK DES
ME BO ME LON MUZIKEN NA SKA ME PAS MO REP
--------------------------------------------------------
Verse 1
Qka boj une a

Qka boj une a

Qka Boj une a

Qka boj une a

po boj hajgare me BIT sikur aktort neper TEATER
po thojn qe jom i SMUT e kom nevoj per PSIKIATER
qe qafa mos tkofsha ma i fort se kta t´ESTRADES
mledhi kejt me 1 ven e shtini ren perfuni QADRES...

mos ti lag shiu se i prishet ngjyra e FTYRES
vetllat e preme ngjesin MAKE UP rrin para PASQYRES
mi pa qysh dridhen e vishen kta bon ti be jon FEMNA
mi pa qfar Bukurosha amo Trosha e kan Trunin MRENA nKRYYYY...

n´Spote din mu fry a n´Jeten Reale jon kejt TUCA
plus ja kan nis me vesh asi tesha t´Qkyme Me BIRUCA
te Shpija lepit per Trupi jasht i she kejt me KAPUQA
hajde pi qelum fejsbukat edhe lujna me HALUCA....HAHA

--------------------------------------------------------
REFREN
FUCK YOU..
TOKEN TA DRIDHUM SAHER VIM
MOS U BO KISHE SPE DIN
SE BOLL MIR JE KA NA NIN

FUCK YOU..
NJO SIKUR UNE KURR NUK DES
ME BO ME LON MUZIKEN NA SKA ME PAS MO REP
--------------------------------------------------------
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store