Titulli Mexhit Selimaj - Per hajr te qoft
Ndëgjuar 343
Shkarkuar 0
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mexhit Selimaj - Per hajr te qoft - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store