Banner

Banner

Titulli Remi - Pu, pu qka mgjeti me ty
Ndëgjuar 2,783
Shkarkuar 58
Pëlqyer 33
Publikuar 24/03/2017

Loading...
Informatat e këngës
Mixtape of "B.o.B - Airplanes ft. Hayley Williams of Paramore"

Original Song : https://www.youtube.com/watch?v=kn6-c223DUU

Text: Majtres | Mix&Master: Majtres | Video: Majtres
Contact: https://www.facebook.com/Majtres
&
https://www.instagram.com/majtres

Majtres :

Un provova, u munova
Jetem tem ty ta prezentova
Jeten tone ti mu ma kallzove
Me disa sene ti mu me lendove

Po prap besen ta dhash dhe te besova
Patem probleme po ty kur ste lishova
E pata shtir se shtir ti ma bone
E pata ron, shum ron, kur ti shkove

Po desha me ty me kalu
Po desha me ty kanuk me shku
Po desha me ty najsen ma shum me pas
Se isha ma ndryshe se te tjerit qe ke pas

Tash kallzom qa po don?
Mos hik mo se kshu nuk bon
Du me dit ti cka gerkon?
Pse jo veq mu por dhe veten e lendon?

Ref(x2):

C'do dit dhe c'do nat
Me ty ndjehem un rahaht
Se ti a e din?
Ti per mu je qetsim

C'do dit dhe c'do nat
Me ty ndjehem un rahaht
Se ti a e din?
Ti per mu je kuptim

Majtres :

Isha vet kur ajo mgjeti
Me nje buzqeshie m'hoq nga mileti
Ka dole ? Kush je ti ?
Pse u presentove kur ma tmir gjen ti ?

E disha se per ty mir nuk isha
Mrrejti menja se ty te desha
M'rrejten syt e tu te bukur
Ftyra jote krejt si kukull

U rrit deshira me tpas ngat
M'laje pa xhum ti c'do nat
C'do nat mendja te ti shkote
C'do nat mendja te ti fluturote

Skom dit si do kishte perfundu
Desha thjesht me provu
Me u munu najsen me kriju
Nje lidhje qe kurr skish me u shkatrru

Ref(x4):

C'do dit dhe c'do nat
Me ty ndjehem un rahaht
Se ti a e din?
Ti per mu je qetsim

C'do dit dhe c'do nat
Me ty ndjehem un rahaht
Se ti a e din?
Ti per mu je kuptim
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store