Banner

Banner

Titulli B Genius ft Edita Sopjani dhe OverLord - Seniorita
Ndëgjuar 6,680,472
Shkarkuar 604
Pëlqyer 32,503
Publikuar 27/02/2014

Informatat e këngës
Download it on iTunes: https://itunes.apple.com/album/id1055349848

Artist booking: [email protected]

Publisher: ONAIR
Prod. by OverLord
Lyrics: OverLord & B-Genius
Studio: Korab I. Shaqiri
Shkurt 2013, Double G

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store