Banner

Banner

Titulli Julka-Te Ndjej
Ndëgjuar 78,442
Shkarkuar 312
Pëlqyer 300
Publikuar 18/10/2009

Informatat e këngës
Kenga e Julkes - Te ndjej

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store