Banner

Banner

Titulli Ardian Bujupi ft LINDVR - All night
Ndëgjuar 4,501,527
Shkarkuar 1,100
Pëlqyer 30,211
Publikuar 01/03/2014

Loading...
Informatat e këngës
'MELODIA' jetzt vorbestellen:

► Album: https://ardianbujupi.lnk.to/Melodia

► Box: http://amzn.to/2oeEpnv


Viel Spaß mit dem neuen Musikvideo zu #AllNight feat. LINDVR ;-)

Instagram: http://instagram.com/ardianbujupi
Facebook: https://www.facebook.com/ArdianOfficialBujupi
Twitter: https://twitter.com/OfficialArdianB

Label: Clubstar
Video: Entermedia
Publisher: Acromax GmbH
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store