Banner

Banner

Titulli Kastro Zizo - Naten kur flija
Ndëgjuar 46,443
Shkarkuar 405
Pëlqyer 186
Publikuar 18/11/2014

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store