Titulli CAPITAL T x LEDRI VULA x MAJK - Yjet Dalin Naten
Ndëgjuar 2,563
Shkarkuar 365
Pëlqyer 16
Publikuar 03/06/2023

Texti i këngës
Ay, Rzon, what we sayin', cuz? (We sayin' cuz, we sayin' cuz)

[Chorus: Capital T]
Baby veç kce ti, kce ti, kce ti, kce ti, kce ti (Kce ti, kce ti)
Pse s'pe bon pak nasty nasty, nasty, nasty, nasty (Nasty, nasty)
Baby veç kce ti, kce ti, kce ti, kce ti, kce ti (Uuh-uuh)
Pse s'pe bon pak nasty nasty, nasty, nasty, nasty
Nasty ayo (Wouh)

[Verse 1: Capital T]
Çika s'ka ça mi fol, [?] ikona (Wouh)
Po don me ec ën hap me ikona (Fresh)
Po don me përjetu or't e vona
Po don me lujt me pesha t'rona (Heavy)
Ferrari testa rossa, kick slap Barbosa
Dhipi shum' i mirë, unë i thom (Trr) hermosa
Po don me nejt ti me bossa, me koka, i madh baba [?] (Yeah)
The savage, the Fendi one, the highly, expensive one (Uhm-uhm)
Veç kallxom ça po don
And you know we get it done (Ah-ah)
And we get it

[Pre-Chorus]
Veç kce ti, kce, kce
You might also like
Sprinter
Dave & Central Cee
California
Elai
Shake It
Marin
[Chorus: Capital T]
Baby veç kce ti, kce ti, kce ti, kce ti, kce ti (Uuh-uuh)
Pse s'pe bon pak nasty nasty, nasty, nasty, nasty
Nasty yo

[Post-Chorus: Majk]
Se yjet dalin natën, baby
Se yjet dalin natën, baby
Se yjet dalin natën, baby
Se yjet dalin natën, baby

[Verse 2: Ledri Vula]
Yo, Vula
Shes muzik' edhe kam pir, ah
Ky ylli del natën si vampir (Dridhe)
Ose para kom've mos m'u sill
[?]
[?]
Shawty me dy sy o ka kqyr në tri an'
Kapo, Majk, Vula ken t'u i arrestu prom
Se kena thon' po qesim kong', kan' lajm'ru bomb, yep, yeah
Half million n'Brezovic', half million n'deti
I kam half million [?], edhe half million i kam te [?]
Half Ledri, half amazing, half se nuk jam ën veti
Sikur yje dalim natën, tu shëndrrit qyteti
[Pre-Chorus]
Veç kce ti, kce, kce

[Chorus: Capital T]
Baby veç kce ti, kce ti, kce ti, kce ti, kce ti (Uuh-uuh)
Pse s'pe bon pak nasty nasty, nasty, nasty, nasty
Nasty yo

[Post-Chorus: Majk]
Se yjet dalin natën, baby
Se yjet dalin natën, baby
Se yjet dalin natën, baby
Se yjet dalin natën, baby

[Verse 3: Majk]
Veprat e mia shiten shum' shtrejt', Picasso
Pare me nxe djalin tem n'to, Pablo
Dhipat ëm presin me kom' nalt n'dyert t'Lambos
Unë ju dho banane, thirrëm Dikembe Mutombo (Wouh)
Tu shkëlqy non stop, [?] lesh se tu e thy non stop, yeah-yeah
Ajo don m'u thy tu I jap zorr
Ja ka l'shu botox-i e po lyp sponsor
Bitch ku po don ma star
Hi Louis Vuitton patikat blej [?]
I say, i say bitch ku po don ma star
Tre Jeep-a n'garazh, tre dhipa bojn' masazh
Club-in plot ex-a, dollapin me Rolex-a
Një milion ën bank, s'po ma nin për followersa
Sa e blejta tokën, e nesër i sheh ndërtesat
Majk, Capital, Ledër 01 adresa
[Chorus: Capital T]
Baby veç kce ti, kce ti, kce ti, kce ti, kce ti (Kce ti, kce ti)
Pse s'pe bon pak nasty nasty, nasty, nasty, nasty (Nasty, nasty)
Baby veç kce ti, kce ti, kce ti, kce ti, kce ti (Uuh-uuh)
Pse s'pe bon pak nasty nasty, nasty, nasty, nasty
Nasty ayo

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store