Banner

Banner

Titulli DudA ft NiiL- B Overlord - Sje Normal
Ndëgjuar 864,145
Shkarkuar 777
Pëlqyer 4,556
Publikuar 18/07/2015

Informatat e këngës
Music video by D.u.d.A, OverLord & NiiL-B performing S'je Normal. (C) 2015 GG Records. Mix&Master by OverLord.

D.u.d.A
Facebook: https://www.facebook.com/DoubleGGArmy
Instagram: https://instagram.com/dudafatherhood

OverLord
https://www.facebook.com/OverLordOfficial
https://instagram.com/overlordgg/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store