Banner

Banner

Titulli Genta ft Labi - Shkurt e shqip
Ndëgjuar 4,940,758
Shkarkuar 165
Pëlqyer 10,884
Publikuar 15/07/2015

Loading...
Informatat e këngës
Genta Ismajli feat. Labinot Tahiri (Labi) - Shkurt e Shqip (Music Video)

Buy Genta Ismajli on iTunes: http://smarturl.it/iTunesTheBestofGenta
Buy Genta Ismajli on Amazon: http://smarturl.it/AmazonTheBestofGenta
Buy Genta Ismajli on Google Play: http://smarturl.it/GooglePlTheBestofGI
Listen Genta Ismajli on Spotify:
http://smarturl.it/SpotifyTheBestofGI
Listen Genta Ismajli on Deezer:
http://smarturl.it/DeezerthebestofGI
Listen Genta Ismajli on TIDAL:
http://smarturl.it/TidalthebestofGI


Music: Bini Studio | Text: Avni Qahili | Video: Urban Graphics Studio | Makeup: Studio Sellma | Hair: Kaci | Styling: Kaona Duriqi


Follow Genta:
https://smarturl.it/GentaFacebook
https://smarturl.it/GentaInsta
https://smarturl.it/GentaTwitter


Published by: Bzzz Entertainment

#ShkurtEShqip #GentaIsmajli #Labi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store