Banner

Banner

Titulli Herodion ft Kastro Zizo
Ndëgjuar 50,703
Shkarkuar 373
Pëlqyer 409
Publikuar 19/12/2015

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Muzika : Gramoz Kozeli
Orkestroi: De Vox
Teksti: Herodion & Kastro

M folen mu per dashni un pafund kom dhuru
Prita e durova neper prova kom kalu
ja dhash gjith ca pata kurr nuk mora un mrapsht
u largu shpejt pa fjal tash hajd t fala pac
Flokt e gjata tzeza m hutoshin mu per dit
e shifshim njoni tjetrin nsy e dashnia tu rrit
buzt i kishte t fryme mezi prizja ti shijoja
doja t isha me te dhe vec per te un endrroja.
Nejse iken ato koh
One Side Love
Per mu mo ti nket bot s'ekziston
Se di pse bo mizore
Zemren ta dhash un ndur
Po ti kurre nuk e vleresove
Po e bone vec piktur AAAA

REF
Dua vetem 1her te njoh
Dua vetem 1her te shoh
Ejjj jo jo
Dua vetem 1her me do
Dua vetem per ne mendoj ojoj


Verse 2 Herodion

Mkujtohen net e vona qe rrishim pa gjum
Sekrete tregoshim dhe vec dashni ne dhurum
Ejj se di pse ndryshoi
Se di pse trilloi
Po mbi tgjitha mu kurr pse nuk m'vleresoi
Ja dhash krejt ca pata
Kurr se pash un nga mrapa
Udhetosha me te vec neper ondrra super tgjata
Interesi krejt t'pushton
Biznesin e krijon
Hyn mes dashnis
Dhe pa dhimbje kurr s'kalon


Verse 3 Kastro
Ajo ajo po don
Ajo ajo spo don
Ajo ajo po thot
Qe per ne nuk ka Zot
Ajo ajo parfum
Ajo ajo ne gjum
Endrrat shum po e zgjojn
Endrrat shum po e dojn ejjj
AJO AJO PO DON AJ AJ JO
Ajo po don ajo spo don ejj jojo

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store