Banner

Banner

Titulli Xhavit Avdyli ft Bloody - Bukuroshja jem
Ndëgjuar 1,691,312
Shkarkuar 1,438
Pëlqyer 7,009
Publikuar 26/07/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store