Titulli Faraoni G ft. Kastro Zizo - Jepma jepma
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 98
Pëlqyer 0
Publikuar 06/03/2021

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store