Banner

Banner

Titulli D.u.d.A ft. OverLord and B Genius - HIP HOPIT JA SHTIM FLAKEN
Ndëgjuar 308,177
Shkarkuar 690
Pëlqyer 2,566
Publikuar 02/09/2016

Loading...
Informatat e këngës
New single by Duda featuring OverLord & B Genius "Hip Hop'it ja shtim flaken". (C) 2016 GG Records.
New album in stores "Hip-Hop'it ja shtim flaken"
Beat: Danny E.B
Mix&Master: OverLord
Duda Facebook: https://www.facebook.com/DoubleGGArmy
Duda Instagram: https://www.instagram.com/dudafatherhoodgg
OverLord Facebook: http://facebook.com/realoverlord
OverLord Instagram: http://instagram.com/overlordgg
B Genius Facebook: https://www.facebook.com/thisisbgenius
B Genius Instagram: https://www.instagram.com/bgenius_
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store