Banner

Banner

Titulli Blunt ft Real - Shota
Ndëgjuar 2,423,164
Shkarkuar 195
Pëlqyer 10,971
Publikuar 10/06/2017

Loading...
Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA
Teksti: Blunt & Real
Music: Florent Boshnjaku, Blunt & Real
Produced by: Florent Boshnjaku, Blunt & Real
Back vocal: Linda Hakaj
Saz: Astrit Safai

Song available on
Deezer: http://www.deezer.com/album/42963541
Spotify: https://open.spotify.com/album/0FYsLF2xT6CuajdjL0Lc67
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/do-you-love-me-single/id1247159850

Blunt & Real
https://www.facebook.com/BluntandReal
https://www.instagram.com/bluntandreal
Snapchat: bluntofficial / realnjo

Do You Love Me

Strofa1.

Lujna na lojna, lujna na lojna

Sonte e ki ditelindjen, nata osht e jotja

Luja Veton me Loui VuittonRef:

Do you love me? do you do you,

Do you need me? do you do you

Do you want me? Do do you do you

Do do you?do you do you?Strofa2.

Lujna na lojna, lujna na lojna

Sonte e ki ditelindjen, nata osht e jotja

Syn o syn ty a po te hyn

O syn o syn a po shkon ne gymRef:

Do you love me? do you do you,

Do you need me? do you do you

Do you want me? Do do you do you

Do do you?do you do you?
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store