Banner

Banner

Titulli Double G - Ghetto ( D.u.d.a , Xhino, B Genius, OverLord)
Ndëgjuar 2,993,328
Shkarkuar 1,291
Pëlqyer 14,130
Publikuar 20/02/2017

Informatat e këngës
Publisher: OnAir Music
Produced by: Alandy
Video by: Max Production

https://www.facebook.com/DudAGG.Fatherhood/
Follow me on Instagram! Username: d.u.d.a.gg1_
https://instagram.com/_u/d.u.d.a.gg1_?r=sun1
https://www.instagram.com/xhino_official/
https://www.facebook.com/thisisbgenius/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store