Banner

Banner

Titulli Arta Bajrami - Lajmi i mire lajmi i keq
Ndëgjuar 23,390,903
Shkarkuar 588
Pëlqyer 50,434
Publikuar 02/10/2015

Loading...
Informatat e këngës
Gold AG ft. Greta Koci - Mas Miri
Abonohu per Gold AG --- http://youtube.com/GoldAGChannel?sub_confirmation=1

Lyrics: Gold AG
Music: Gramoz Kozeli
Arragement: De Vox
Video: MAX Production
M.U.A: Elona Balaj

Gold AG ne Rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
https://www.instagram.com/arianagushi1986

© Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gold AG!
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store