Banner

Banner

Titulli B-Genius ft. D.u.d.a - Koha
Ndëgjuar 792,145
Shkarkuar 1,182
Pëlqyer 7,780
Publikuar 09/03/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/DoubleGGArmy
https://www.facebook.com/thisisbgenius/
Follow me on Instagram! Username: d.u.d.a.gg1_
https://instagram.com/_u/d.u.d.a.gg1_?r=sun1
https://www.instagram.com/bgenius_/
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store