Banner

Banner

Titulli Baby G ft. Fero - No kiss
Ndëgjuar 5,047,510
Shkarkuar 4,206
Pëlqyer 24,894
Publikuar 17/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Out on Itunes, Spotify, Deezer....
http://itunes.apple.com/album/id1296464647?ls=1&app=itunes

BabyG on Instagram: https://www.instagram.com/itsbabygeee/
Fero on Instagram: https://www.instagram.com/ferofera/

Prod. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460
© 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store