Banner

Banner

Titulli Kastro Zizo ft. Rea Nuhu - Pa faj
Ndëgjuar 966,742
Shkarkuar 218
Pëlqyer 7,416
Publikuar 22/10/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Muzika: Gramoz Kozeli & Kastro Zizo
Teksti: Gramoz Kozeli & Kastro Zizo
Orkestroi: De Vox
Kenga Magjike 2017

Strofa I

Kastro:Largesën tënde e ndjej përtej,e di se beson ti...
Do doja kohën ta kthej,ta kthej
jo jo se beson ti.
Jo jo se beson ti,për ne nuk mendon ti...

Rea:U bënë vite ti vendose të kesh një jetë,se,veten ke dash gjithmonë.
S’kam faj,jeta keshtu e ka,
Është veshtirë ti të jesh baba,
Goja ime këtë fjalë se tha,
se tha,se tha,jo kurrë se tha...

Brixhi

A aa aa jo jo se beson ti
Për ne nuk mendon ti

Refren (Rea&Kastro)

I need a name(name)me lotët e mia dija dija(të vërteten kërkova nga ty)
need a name(name)me lotët e mia dija dija(më gënjen më gënjen ti) x2

Strofa II

Kastro:E vogla ime dy fjalë do t’i them,të lutem degjom ti...
Ta dish që zemra cdo ditë më dhemb,të lutem besom ti...

Rea:S’e di ndoshta do ta pranoj,realitetin dot jo se ndryshoj.
S’kam faj jeta kështu e ka,është veshtirë ti të jesh baba,goja ime këtë fjalë se tha,
se tha,jo kurrë se tha...

SOLO Kitare

Refren (Rea&Kastro)

I need a name(name)me lotët e mia dija dija(të vërteten kërkova nga ty)
need a name(name)me lotët e mia dija dija(më gënjen më gënjen ti) x2
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store