Banner

Banner

Titulli Bigem feat. Gena - Gajle
Ndëgjuar 1,784,432
Shkarkuar 221
Pëlqyer 9,093
Publikuar 24/11/2017

Loading...
Informatat e këngës
iTunes: http://itunes.apple.com/album/id1325229370?ls=1&app=itunes
Spotify: https://open.spotify.com/album/4gNm5AZQCzAOqk8HwVAJj1

Produced by: Bergin Demaj & BIGEM
Lyrics: BIGEM & Gena
Beat: Dorant Beats
Mix&Master: Edlir Begolli
Video: Black Fish Entertainment
Executive producer: Genc Prelvukaj
Language : Albanian
Country : Republic of Kosovo
C - Black Fish Entertainment

https://www.instagram.com/milothasangjekaj/
https://www.facebook.com/MilotHasangjekajKosovo/
https://www.instagram.com/blackfishentertainment/
https://www.facebook.com/blackfishks
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store