Banner

Banner

Titulli Baby G - Mos u nal
Ndëgjuar 8,419,449
Shkarkuar 4,140
Pëlqyer 41,968
Publikuar 29/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Produced by: Cricket Music
Music: Nurteel & Cricket
Executive Producer: Jetmir Agaj
Video: MAX Production

Baby G on Instagram: https://www.instagram.com/babygee/

℗ & © AVD Digital & Jetmir Agaj. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store