Banner

Banner

Titulli NiiL B ft Jetmir - 0 Perqind
Ndëgjuar 315,470
Shkarkuar 1,330
Pëlqyer 3,606
Publikuar 05/02/2018

Loading...
Informatat e këngës
Official Instagram : @niilb

Official instagram : @jetmirsalihu96

Official FanPage : www.facebook.com/NiiLB/

Prod by : Floriant Salihu

Video by : SeventySeven 77

Studio : FlowMusic


Lyrics :Intro

You know .. po kthehna pi studios n’ora 5 mengjes ... sonte kena nejt ma shum se dje , ma pak se neser .. ! veq jom ka du me lujt per gjum (Hahah)


Vers 1

Dulem pak n’xhungell si tarzanat
mos me mendu majmunat qe kan vdek luanat
ju kapnu ka t’muni na jav bina bananet
po nese kapni per neve at’her jav qina nanat ..

Ju gjith jeni posht na gjith jena siper (haa)
kto jon sene qe shifen .. (haa)
kena armatim me shum kaliber (haa)
jet e komplikume me shkru liber (haa)

Prej familjes jena larg jena nda iber
amo sot gjepat posedojn tjeter shifer
kur nuk je qysh po thu pse po shitesh ?
ti ke met me fol per mu ani se rritesh

Kur nuk isha kerkush nuk e kisha kerkon
nuk je i vertet pse fake pom don
une jom gati po ti nuk guxon
ma shum se n’temen rri n’mahall tond

Ref

0% je i vertet Dawg
qashtu ner zero ti ke met Dawg
na jena nalt tu nejt te ret Dawg
ti hala veten se ke gjet Dawg

x2


Verse 2


Ska pergjigje per qent qe lehin
pa pritu na kamen po ja ngrehim
ti i fort po gjith e ngon abejen
tash gjama t’zi ej je ka she BMW

E ki alltin po se ki okfirin
gang gang gang ej mu mos ma shit stilin
sje asi n’stacion qe tthirrin
ti lil pussy .. paloje pidhin

Kallxoni ati djalit qe ska t’boj loja
sje n’sony playstation bitch live t’thehet goja
hala jom i njejt hala po kan hate
hala ktu me kejt hala hala jom i njejt

Jom special si reptura jem n’kang
une kom diqka tjeter n’qant ti fant
qysh menon ti me mu mi mat ?
ton e din ke mrri tu disirat (pussy)


Ref

0% je i vertet Dawg
qashtu ner zero ti ke met Dawg
na jena nalt tu nejt te ret Dawg
ti hala veten se ke gjet Dawg

x2
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store