Banner

Banner

Titulli Unikkatil ft. Milot ft. Don Phenom - A Pe Sheh
Ndëgjuar 5,183,841
Shkarkuar 4,453
Pëlqyer 39,691
Publikuar 22/03/2018

Loading...
Informatat e këngës
description:
Unikkatil Inst.: https://www.instagram.com/unikkatilofficial/
Milot Inst.: https://www.instagram.com/ripshtinali/
Don Phenom Inst.: https://www.instagram.com/don_phenom_cfe/
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store