Banner

Banner

Titulli Blunt ft Real - 1 Problem
Ndëgjuar 506,470
Shkarkuar 117
Pëlqyer 19,055
Publikuar 01/04/2018

Loading...
Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA
ALBUM IN ALL DIGITAL STORES - https://music.onima.co/TuLuLu
Shaolin Gang - 1 Problem
Lyrics: Shaolin Gang
Mix/Master: Florent Boshnjaku

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/us/album/60439792
Spotify: https://open.spotify.com/album/2KHzZchVJL10TDv98rv5KT
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/1-problem-single/1367423987?ls=1
https://www.instagram.com/bluntandreal
https://www.facebook.com/bluntandreal

1Problem

Ref:

Mdoket e kom ni problem,
Nuk jom tu mujt pa bo un cash

Sigurt e kom ni problem,
Nuk jom tu mujt me ty me nejt

Nashta se ki ti problem,
Qat dhipin ton du me hyp nkerr

Nashta se ki ti problem,
Kejt torten ta marr tlo pa sen


Vers:

Jon do fakte qe si dini
Ku rrina ju sun hini
Pak bari qe pe pini
Meniher ju ndrrohet filmi
Do skena ndodhin nterr
E kontrolloj jom pimpi
Se deshi deshet vet
Kejt kto zona i be pimpin
E kom ndore si digitron si plak ket loj kom shum pervoje,
Qfar beati dush ti grahi pa dur je msu me kyqje sikur rremojse,
Pe sheh qe lokacion ndrroj a knej skan kalu as 2 or,
Me bo pak uj me ma afru e sheh per 1 minut e vloj,
Hajt tash thuj qe shum je inn ti, nah
Hajt ta shoh qysh tash po dhizni nah,
Ju kom thon its all about bizniss edhe qashtu ka me kan gjith

Ref:

Mdoket e kom ni problem,
Nuk jom tu mujt pa bo un cash,

Sigurt e kom ni problem,
Nuk jom tu mujt me ty me nejt,

Nashta se ki ti problem,
Qat dhipin ton du me hyp nkerr,

Nashta se ki ti problem,
Kejt torten ta marr tlo pa sen

Vers:

Shok jem bo me aladinin
Huh huh huh
Me qira ja murrem xhinin
Huh huh huh
Kurr deshira si kem lyp hiq
Bile ma pat lyp zingjirin
Edhe tipi sma ka kthy hiq
But its fine tho se i kom plot
Akull nqaf dor akull ngot ndor
U bo shum ftoft paret nxet tmajn
Per ty e kot derte nuk majm
U bo koh e gjat qe derte mo sjem ka majm
Mdoket kokan prek, kqyre loti qysh i rrjedh
Mdoket kokan prek, ndermjet veti jeni gay
Mdoket ni problem, ty mo kurr hiq ska met hec
Jo ti sje tu kajt garant po qerojkan kep eeh

Ref:

Mdoket e kom ni problem,
Nuk jom tu mujt pa bo un cash,

Sigurt e kom ni problem,
Nuk jom tu mujt me ty me nejt,

Nashta se ki ti problem,
Qat dhipin ton du me hyp nkerr,

Nashta se ki ti problem,
Kejt torten ta marr tlo pa sen
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store