Banner

Banner

Titulli JETMIR ft NiiL B ft FLOW - FILM
Ndëgjuar 732,794
Shkarkuar 1,523
Pëlqyer 4,669
Publikuar 16/04/2018

Loading...
Informatat e këngës
Official Instagram : https://www.instagram.com/jetmirsalihu96/
Official Instagram : https://www.instagram.com/niilb/
Official instagram : https://www.instagram.com/floriant.salihu/
ProdBy :Floriant Salihu
STUDIO : FLOWMUSIC
VIDEO : FlowPRODUCTION

Lyrics

Verse 1 JETMIR

Kur loja bohet e fort vin tfortit me lujt
kurr skom hi mu rujt gjith i pari me gjujt
ja.... qeshtje kohe milion skena gajle
ti thirri dajt be se sun kan me na kap de

Rrugt kokan mush me kokain
qa po fol spo din baby face o ka mfol per fucking krim
mkujtohet koha kur jakom nis nfillim ...hej
histori e gat ja... ma bo ni film

Per datlindje ikom shkru qeto rima
ju kurr smuni me nejt na ku rrina
e kom per juve qe keni shkel nmina
ju menoni qe na sen nuk dina po na kejt i dina
keni nevoj per vitamina

Khee ... ma reper se ti ekom berberin
bre ta qifsha kullerin
nrrug e she skuterin
per gram edhe killa na ta shpojna kerrinRef FLOW

Dallim me ty un jom shum i rrall
mu mnjohin si G ty tnjohin per budall
gjyhna o me lon veten me bo prrall
jeten e kom pas si film i gjall ,gjall


Verse 2 NiiL B

Babi m thojke shko heki do 1’sha
pa msu qysh mi hek ah prof krejt ti ****
n’kohen kur si gjoja pisha
trunin e ngrisha deri sen sdisha

Nenqim shuj dikush mos t nin
a po nin ma t rrezikshem se ju homie na i kena fmin
edhe rrugt na njohin se jon njoftu me bisha
kur i paske bo gjith ato vepra un spi disha

Tjeter nivel tjer njerz tjeter rrug
besoj n zot gjithmon jo veq kur i kom punt llug
un erdha pi zeros nuk kom qka me hup
veq nese e kalli ni joint me mi hup trut

Ti ki plane shum sa ka uj n’det
po pa ti qi un andrrat nuk t bohen realitet
ju jeni nal si telefoni pa rrjet
na jena rrjeti per rep homie thirna internet

Kur fjalt skan kuptim fol heshtja
shum sene i kom bo veq nga kurreshtja
si pershembull qetasht qeta rresha
i shkrujta veq se deshta

Outro FLOW

Tony Montana nuk kena kshyr filma
jetojm rill na vet jeten e kem filma


Ref FLOW

Dallim me ty un jom shum i rrall
mu mnjohin si G ty tnjohin per budall
gjyhna o me lon veten me bo prrall
jeten e kom pas si film i gjall ,gjall

Aviable on:
Spotify: https://open.spotify.com/user/9v6k2as8q2stwgnwm74rokraz/playlist/1dPBkSK7kYAeTp4xrv52gn
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store