Banner

Banner

Titulli Sparksi ft. Fero - Mamacita
Ndëgjuar 7,335,188
Shkarkuar 4,343
Pëlqyer 30,053
Publikuar 17/05/2018

Informatat e këngës
Listen to Mamacita on Spotify, Apple Music...
https://fanlink.to/MamacitaSparksiFeroProd. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460

For licence, cover, remix and publishing: [email protected]
www.albamusicpublishing.com

© & ℗ 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store