Banner

Banner

Titulli Greta Koci ft Gena - Si me pare
Ndëgjuar 3,010,363
Shkarkuar 351
Pëlqyer 34,515
Publikuar 20/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
#GRETAKOCI #GENA #SIMEPARE
Click to listen to Greta Koçi ft Gena"Si me Pare"
http://smarturl.it/simepare
https://www.instagram.com/gretakoci1
https://www.facebook.com/GretaKociOfficialPage
Production by : United Records
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store