Banner

Banner

Titulli Aida Doci - Emri yt
Ndëgjuar 1,047,960
Shkarkuar 292
Pëlqyer 1,864
Publikuar 25/10/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Aida Doci - Emri Yt

Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Arti Rec

Connect with Aida Doci:
https://www.instagram.com/aidadoci1/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store