Banner

Banner

Titulli Mergim Mjeku - Muy Loco
Ndëgjuar 619,119
Shkarkuar 91
Pëlqyer 463
Publikuar 27/10/2018

Loading...
Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Follow Mergim on...
FB: https://smarturl.it/MergimFB
IG: https://smarturl.it/MergimIG
YT: https://smarturl.it/MergimYT

Lyrics: Arti
Music: OnRecords
Video: Filmnation

---------------------------------------------------

© & ℗ Mergim Mjeku & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store