Banner

Banner

Titulli Lyric Master - Ti me le
Ndëgjuar 700,567
Shkarkuar 3,175
Pëlqyer 1,431
Publikuar 02/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Official Fan Page - https://www.facebook.com/LyricMasterOff
INSTAGRAM - http://instagram.com/lyricmasteroff
Produced By : Lyric Master
Lyrics: Dile Krasniqi
Rec&Mix: HD STUDIO
Video: AN Production
#lyricmaster #timele #2019

1
Shume kohe ,shume merzi
Ende su msova pa ty dashni
Largsia me lendon
Zemra ime t'kerkon
Veq prania jote
Shpirtin ma qetson

Nuk e di ku t'kerkoj
Me mire te t'harroj
Sepse ti jee
Ti je ajo qe me lee

Ref:
Te vetem pa meshire, ti mua me le
I humbur po lotoj, e pa shpirt ti je
Sa te jem gjall, kurr s'te harroj,
Me mall ka me t'kujtu
Pse je largu?

Ditet e mia t'gjata,i kaloj n'vetmi
jeta ime e zbrazt qe ike ti
E koha po kalon zemra ime t'kerkon
Zeri yt i embel, shpirtin ma qetson

Nuk e di ku t'kerkoj
Me mire te t'harroj
Sepse ti jee
Ti je ajo qe me lee

Ref:
Te vetem pa meshire, ti mua me le
I humbur po lotoj, e pa shpirt ti je
Sa te jem gjall, kurr s'te harroj,
Me mall ka me t'kujtu
Pse je largu?
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store