Banner

Banner

Titulli Stine ft Strongz - ADAM and EVE
Ndëgjuar 152,073
Shkarkuar 54
Pëlqyer 2,233
Publikuar 14/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Stine Records Social Media
►Stine on Instagram : https://www.instagram.com/stine_records/
►Stine on Facebook : https://www.facebook.com/Stine.official/
►Stine Facebook Account: https://www.facebook.com/Stine1981
►Subscribe to Channel : https://goo.gl/o2pndu
►Check Recent upload : https://goo.gl/KNk6nt
--------------------------------------------------------
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Music : Stine
Lyrics : Stine & Strongz
Video : Fullmoon Production
Directed by : Klaudia Shehu
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store