Banner

Banner

Titulli D.u.d.A ft. B-Genius - Ti Harrove
Ndëgjuar 388,520
Shkarkuar 12,158
Pëlqyer 1,373
Publikuar 29/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Prod. by OverLord
Lyrics: Duda, B-Genius
Facebook: https://www.facebook.com/DoubleGGArmy
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store