Banner

Banner

Titulli S4MM - Janari
Ndëgjuar 4,774,466
Shkarkuar 43,879
Pëlqyer 14,319
Publikuar 28/01/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

S4MM - JANARI
Produced by: Niza x Don Gima

Connect with SAMM:
Snapchat : samirs4m
Fanpage : https://www.facebook.com/S4MMofficial
Instagram : https://www.instagram.com/samirs4m
Facebook : https://www.facebook.com/samirs4m
www.s4mmtv.com

Prod by: NIZA X Don Gima
Mix by: Don Gima X NIZA
Master by: Dan Suter

https://www.instagram.com/dongima.studio/
https://www.instagram.com/niza_46/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store