Banner

Banner

Titulli Jetmir ft. NiiL B and Flow - Sniper
Ndëgjuar 108,596
Shkarkuar 81
Pëlqyer 518
Publikuar 07/02/2019

Loading...
Informatat e këngës
Official Instagram: jetmirsalihu96
Official Instagram: niilb
Official Instagram: floriant.salihu

ProdBy :Floriant Salihu
STUDIO : FLOWMUSIC
VIDEO : FlowPRODUCTION

Lyrics

Verse 1 JETMIR

-Un po flej n'wester union
-Exi n'sanap mu pom pergjon
-Ajo mu pom xhelozon
-I shkoj si sniper naten von

-3 vjet burg i maj n'qat tem
-3 civila n'rrugen tem
-3 blica n'ftyren tem
-3 menime m'sillen n'men
-Ma fly se superman

-6 kilogram tritol mjafton
-Meta bo qytetin ton
-T'pabanushem pa kerkon
-Hajde qa kari ki me thon

-Ju spo boni diqka konkret
-Ju po hani mut n'internet
-Jeni msu me rrejt
-Jeta ka rendsi po plumi so shtrejt

-Hala kryjna pun thjena kaca
-Hala po mahen tigra kto maca
-Hala um man me kta distanca
-Hala jom nalt se une dashta

-Ajo vjen me mu se e maj najer
-Ajo vjen me mu se jom si SNIPER
-Ajo vjen me mu se e maj najer
-Ajo vjen me mu se jom si SNIPER

Ref FLOW

-Ajo mthirr mu tiger edin qe e maj najer
-Per mu ajo shum fire ja gjej mesin sikur sniper
-Sniper , sniper , sniper,sniper,sniper,sniper
-Sniper , sniper , sniper,sniper,sniper,sniper

Verse 2 Niil B

- Une repin ta deki spari
- tani kthehna e ngjalli
- vonoj po nuk ta fali
- n’tru m’perlahen engjulli djalli

- m’qun t’fala une kesha
- i vetmi sen qe m’vran o ndergjegjja
- m’shtinen mi kushtu do rreshta
- edhe pse nuk deshta

- per juve se di po per mu osht komedi
- per mu o veq 1 kurv e vjeter qetu n’karin tem t’ri
- per secilin takt kom flow e di perqato n’beat shum chill po rri
- gjithqysh duhna mi dit krejt qato qe nuk i di

- Pass me the mothafuckin' lighter
- ta kalli edhe t’shkoj pak n’ajer
- lil mama overseas, I'ma Skype her
- fraeri saj sem sheh se jom si SNIPER

- une jom i kohes qato eci me kohen
- kta po ecin me mu e po bohen kishe po ecin me kohen
- duhet mi lon qashtu qysh jon do sene nuk ndryshohen
- po dallohen ato qe endrrohen me kto qe jetohen

Ref FLOW

-Ajo mthirr mu tiger edin qe e maj najer
-Per mu ajo shum fire ja gjej mesin sikur sniper
-Sniper , sniper , sniper,sniper,sniper,sniper
-Sniper , sniper , sniper,sniper,sniper,sniper
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store