Banner

Banner

Titulli Don Phenom - Kena Pare
Ndëgjuar 1,468,995
Shkarkuar 19,647
Pëlqyer 14,060
Publikuar 14/02/2019

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


Don Phenom - Kena Pare (Prod. CekicBeatz)

____________________________

Did you subscribe to DON PHENOM's Official channel? 👇🏼
💎 https://smarturl.it/SubscribeDONPHENOM

💎 iTunes ► https://itunes.apple.com/us/album/kena-pare-single/1453038677
💎 Spotify ► https://open.spotify.com/album/6U5PME7ILcuxUQIdWxgQBB
💎 Deezer ► https://www.deezer.com/en/album/87408192

____________________________

Music/Rec/Mix : CekicBeatz
Video: Entermedia

Published by : FOLÉ PUBLISHING

____________________________

📌Connect with DON PHENOM :
Instagram ► https://instagram.com/donphenomofficialpage

📌Connect with CEKIZ BEATZ :
Instagram ► https://www.instagram.com/cekicbeatz

📌Connect with ENTERMEDIA :
Instagram ► https://www.instagram.com/entermedia.tv

📌Connect with FOLÉ PUBLISHING:
Instagram ►https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


Teksti / Lyrics 👇🏼

Don Phenom
Kena Pare, Kena Pare
Mos t’vjen marre hej
Mos t’vjen marre
Kena Pare, Kena Pare
Mos t’vjen marre hej
Mos t’vjen marre

M’vjen keq Lale, ska ktu me t’futme
Jam Phenom-i , shoki , Dostat prej Hoodi
Kilot n’audi, xhiro nga Jugi
erdhi Loki , pruni kilon nga Kuksi
veç për ne , jena marakli shum
lek me prish shum, edhe dojm me pi shum
fshtir me arrit shum , ku jam rrit un’
ha , 1000 euro tash për xhinsa t’grisun
little mama Twerkirat, (Twerkirat)
kur po kcen, she make it hot (make it hot)
Fiksimi jot , sot, n’club ashiqare
se krejt VIP-ja , tu bertit “Kena Pare”

Kena Pare, Kena Pare
Mos t’vjen marre hej
Mos t’vjen marre
Kena Pare, Kena Pare
Mos t’vjen marre hej
Mos t’vjen marre

Mos ta nin, zemer ti je si llokum
Per ata ta kan inat, dojn ty me t’bo zollum
Mu ma kan inat, se boj lek shum
un ta di besom, mos ta nin besom
Jena Lit , s’dojm me ni opinione
jena VIP, n’tavolin “Kena Money”
kavaljero - n’Dinero,
Na bjer shishet , “Ku je o Kamarjero”
Djemt tu rreziku , jasht shtetit nëpër Rrug
sonte dojn me lan nam, se krejt jan tu shiku
lek tu harxhu , jena - jena tap fare
krejt klubi tu bertit “Kena Pare”

Kena Pare, Kena Pare
Mos t’vjen marre hej
Mos t’vjen marre
Kena Pare, Kena Pare
Mos t’vjen marre hej
Mos t’vjen marre

____________________________

℗ & © DON PHENOM & FOLÉ PUBLISHING. All Rights Reserved.

#donphenom #kenapare #folé
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store