Banner

Banner

Titulli Gent Fatali - Ma Jolie
Ndëgjuar 3,331,018
Shkarkuar 12,705
Pëlqyer 15,377
Publikuar 16/03/2019

Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

Gent Fatali - Ma Jolie 🌹

Did you subscribe to Gent Fatali's Official channel? 👇🏼
► https://bit.ly/2KsgDF9

___________________________

Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► https://fanlink.to/MaJolie

___________________________

Connect with GENT FATALI:
Instagram ► https://www.instagram.com/GentFatali
Facebook ► https://www.facebook.com/GentFatali
Snapchat ► gentfatali

Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ►https://www.smarturl.it/FolePublishing

___________________________

Lyrics : Gent Fatali
Produced : Alandy
Directed by Kotorri
D.O.P : Adonis Krasniqi
M.U.A : Beneta Ismaili

___________________________

Connect with ALANDY :
Instagram ► https://www.instagram.com/AlandyOfficial

Connect with KOTORRI :
Instagram ► https://www.instagram.com/Kotorriii

Connect with ADONIS :
Instagram ► https://www.instagram.com/adoniskrasniqi1

___________________________

Lyrics/Teksti ►

[ Intro ]
Me ne ça u bo na dy nuk folim mo
une po du me dit a menon per mu a jo


Me ne ça u bo na dy nuk folim mo
une po du me dit a menon per mu a jo

[ Strofa 1 ]
Ma Jolie Ma Jolie neve na pa syni zi
Qata qe na kan bo keq ju ktheft dy here ma zi
Ma mire mos t'ishim pa ma se t'boj shume keq un e di
Kur je me to i mshel syt and think of me ma jolie

Na dy soulmates jena prej dites t'par
Kur me fustan t'zi ti ke ardhe
Kom dasht me t'pa une me fustan t'bardh
Prej qe ke shku vec dite t'zeza kom pa

[ Refren ]
Me ne ça u bo na dy nuk folim mo
une po du me dit a menon per mu a jo

Na dy nuk folim ma, Na dy nuk folim ma,
Na dy nuk folim ma, Na dy nuk folim ma,
Na dy nuk folim ma, Na dy nuk folim ma,
Ama nese t'bjen n'men najher ty per mu, çoma ti mu 1 kang

[ Strofa 2 ]
Mos keqkupto asniher mos meno qe une du ti me mu kthy
E di qe nuk don as ti, u bo ça u bo, f**k it u kry! Ej
Ke qel account fake story-t mi pa
E di qe mi kqyr prej qe jena nda
Ke qel account fake story-t mi pa
Ky snap o' per ty e di qe je tu m'pa

Nuk po du ti me mu kthy, as s'po du un me tu kthy
Ama nese m'thirr mu pa, ça kom me t'bo e din veç ti

[ Refren ]
Na dy nuk folim ma, Na dy nuk folim ma,
Na dy nuk folim ma, Na dy nuk folim ma,
Na dy nuk folim ma, Na dy nuk folim ma,
Ama nese t'bjen n'men najher ty per mu, çoma ti mu 1 kang

[ Bridge ]
I pijna brengat, smokitim problemet
I mshelim syte, koha kthehet
Kthena prej punes, ti ma çel deren
Ti je tu gatu tu ma bo gati dreken
T'kom kap pi permasit, po ta nij eren
Era jote ma kujton pranveren
Nashta nuk jena bashke ma na
Ama kur hapim syt bile kujtimet meten

[ Refren ]
Me ne ça u bo na dy nuk folim mo
une po du me dit a menon per mu a jo

Me ne ça u bo na dy nuk folim mo
une po du me dit a menon per mu a jo

Na dy nuk folim ma, (Ma Jolie)
Na dy nuk folim ma,
Na dy nuk folim ma, (Ma Jolie)
Ama nese t'bjen n'men najher ty per mu

___________________________

© & ℗ GENT FATALI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Gent Fatali - Ma Jolie

Special thanks to : Jolie Event, Sara, Limi Decor, Bombshell.

#GentFatali #MaJolie #Folé

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store