Banner

Banner

Titulli Stine ft Xhero - Locka
Ndëgjuar 61,132
Shkarkuar 11,121
Pëlqyer 981
Publikuar 23/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
#StineRecords#Xhero#Locka
Stine Records Social Media
►Stine on Instagram : https://www.instagram.com/stine_records/
►Stine on Facebook : https://www.facebook.com/Stine.official/
►Stine Facebook Account: https://www.facebook.com/Stine1981
►Subscribe to Channel : https://goo.gl/o2pndu
►Check Recent upload : https://goo.gl/KNk6nt
--------------------------------------------------------
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Stine ft Xhero - Locka (Official HD)

Music: Jurgen Shira
Texti: Stine & Xhero
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store