Banner

Banner

Titulli Stine ft Xhero - Locka
Ndëgjuar 59,565
Shkarkuar 10,807
Pëlqyer 973
Publikuar 23/03/2019

Informatat e këngës
#StineRecords#Xhero#Locka
Stine ft Xhero - Locka (Official HD)

Music: Jurgen Shira
Texti: Stine & Xhero

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store