Banner

Banner

Titulli NiiL B - Nashta
Ndëgjuar 554,794
Shkarkuar 71
Pëlqyer 5,120
Publikuar 02/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
NiiL B - Nashta

Prod by : Floriant Salihu (@floriant.salihu)

Studio : Flowmusic.ent

Lyrics : NiiL B

Official Instagram : @niilb

Itunes: https://apple.co/2IaucX3

Spotify: https://spoti.fi/2VqmaNg

Deezer: https://bit.ly/2Ie1mVz

Verse 1


Nili nuk o veq hajt kerkush sum ka dhon rast
e kom kallxu veten kur jom kon Cannibalz
e leje mo tasht qe se kom njet mu kthy pas
vetbesimi m’ka pru qetu ku jom tasht

veq nuk u dasht qe dove hapsir ju dhash
ti fol dallash ti se di t’verteten bash
po ndasht une vet me fol t’lash
haaa qka kari ki me thon tasht ???

me thon drejt me ma pre rrugen nuk isha habit
veq hekni maskat kur tem dilni n’prit
kom beef plot mrenda e jasht muzikes
po apet po eci vet si gangster i Mexices

nenqimat mendun qe pe boj per emer
nenqimat nuk ma njohin mrenda zemren
o pidha une des veq me lon temen
po se di qysh kari ju pe hani rrenen

Kta pidha mendun qe pe boj per emer
kta pidha nuk ma njohin mrenda zemren
o pidha une des veq me lon n’temen
ju pidha duni mu ni krenar qe jetoni n’koh temen


Ref

pom thojn jon kat shajn un i thom rrasjav
ata mu mshajn veq pi zemrav t plasta
uhhh nili qfar mendimi paska
asaj kurr nuk i thom po gjith i thom nashta

Nashta ... nashtaa ..
nashta une vi nashta
nashta edhe svi nashtaaa
po sakt nuk e di veq nashta


verse 2


Edhe plagt nuk pi ja lo mo kohes pi sheroj vet
se koha munet me ma ngul apet
pa rendsi a jom vet naper rrug un jom mbret
inatqor bini posht e kurvat per pare bin vet

ska rendsi largsia kur ju kom n’mendime t’mia
sa ma shum po eci qaq ma larg pom doket shpija
jom i vetdishem edhe nese m’hup vetdija
besimin ma t’madh e kom mrenda aftsive t’mia

nuk o deshtim me deshtu deshtim o mos me provu
I told ya bro I got plans but I got balls too
jon do shok qe mo skan me t’lajmru
si kan me diktu se e ty paret t’kan shku

punt e mia nuk jon vija t’cocainav
po nuk e di pse po hin n’punt e mia hunt e tina
me 18 vjet tu kalu kufina qka ka n’qant se dina
veq e di qe me na zon shum n’burg rrina

n’sofren e muzikes gjith i pa ngim ko me kon
se gjith ko me pas edhe diqka tjeter me thon
per mos me sgat qe pi bi shkurt
i kom do plane po as njo ner 5 vjet burg

Ref

pom thojn jon kat shajn un i thom rrasjav
ata mu mshajn veq pi zemrav t plasta
uhhh nili qfar mendimi paska
asaj kurr nuk i thom po gjith i thom nashta

Nashta ... nashtaa ..
nashta une vi nashta
nashta edhe svi nashtaaa
po sakt nuk e di veq nashta
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store