Banner

Banner

Titulli Jetmir ft. NiiL B and Flow - CIAO
Ndëgjuar 300,827
Shkarkuar 249
Pëlqyer 2,779
Publikuar 25/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
Official Instagram : https://www.instagram.com/jetmirsalihu96/
Official Instagram : https://www.instagram.com/niilb/
Official instagram : https://www.instagram.com/floriant.salihu/
ProdBy :Floriant Salihu
STUDIO : FLOWMUSIC
VIDEO : FlowPRODUCTION
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store